Kasareal je levný rychlý garantovaný nenáročný pokladní systém pro každého.

Protože problematika EET je poměrně rozsáhlá, připravujeme pro vás návod, jak se s EET co nejlépe vypořádat, aby se nestalo vaší noční můrou.

Autentizace EET
Provozovny
Certifikát EET
Registrace kasareal.cz

Napište nám

Rádi vám poradíme

Každý potřebuje někdy pomoci. Od toho jsme tady! Máte-li jakýkoli dotaz či připomínku, neváhejte nám napsat.


Sídlo společnosti

  • Provozovatel: Bohemiasoft s.r.o.
  • Adresa: Rudolfovská tř. 247/85 PSČ 37001 České Budějovice
  • IČO: 28090403
  • DIČ: CZ28090403
  • Tel.:+420 776 766 412
  • Email: podpora@bohemiasoft.com

Technická podpora

  • Pondělí - Pátek - od 8:00 do 16:00

Často kladené dotazy

Zde najdete i odpovědi na nejčastější otázky. V případě, že nenaleznete odpovědi na to co vás zajímá, zašlete nám pomocí formuláře svůj dotaz, rádi se vám pokusíme co nejrychleji poradit. K dispozici máte zde na stránce také online chat.


Jsme specialisté na webová řešení, již 8 let provozujeme například Webareal, systém pro tvorbu internetových obchodů. S webovými aplikacemi tedy máme velké zkušenosti. A proč jen 49,- Kč měsíčně? Protože věříme, že náš férový přistup zákazníci ocení. Chceme budovat s našimi zákazníky dlouhodobou vzájemně výhodnou spolupráci, nejsme zaměřeni na okamžitý krátkodobý profit.

Ano, to je samozřejmě základní funkce této aplikace.

Ano, velmi vhodná. Kasareal je navržena jako jednoduché, rychlé řešení, které uvítají nejen zkušení obchodníci, ale ji obchodníci, kteří zatím žádné pokladní řešení nevyužívali.

Ne. Kasareal můžete využívat jako samostatné pokladní řešení, bez připojeného eshopu. Eshop si můžete případně kdykoliv přiobjednat. Bez eshopu můžete používat pokladní systém za 49 Kč měsíčně bez omezení.

Ano, můžete si eshop (tedy variantu “+ESHOP”) objednat kdykoliv. Již vystavené doklady i produkty v systému samozřejmě zůstanou zachovány.

Ano, přesně tak je systém navržen. Pokud se zákazník prokáže slevovým kupónem, emailem nebo slevovou kartičkou, pokladní systém ho dohledá v databázi zákazníků a přiřadí mu přesně tu slevu, na kterou má nárok, kterou získal například za nákupy v eshopu. Jak si systém slev nastavíte, záleží jen na vás.

Jednoznačně ano. Kasareal není jako řešení vhodné jen pro klasické prodejny. Stejně ideálně jej využijete také pro obor služeb. Stejně snadno a stejně jednoduše.

Ano, na klasickou A4 tiskárnu můžete tisknout faktury, na úzkou tiskárnu účtenky.

V sekci Produkty přidáte produkty, které máte skladem, které nejčastěji používáte. Jejich dohledáním v sekci “Vytvořit doklad” pak následně produkty jednoduše a opakovaně můžete vložit na účtenku.

Ano, jistě. Čtečku (skener) čárového kódu můžete využít pro vyhledání produktu v databázi produktů, při přidávání nového produktu, pro sejmutí čárového kódu ze slevové kartičky.